🔸رتبه سومِ شهرستان نطنز در استان اصفهان، از نظر میزان بازدید از جاذبه های گردشگری

🔸فرماندار شهرستان نطنز با اشاره به موقعیت جغرافیایی مناسب و وجود ظرفیت های قابل توجه در شهرستان، اظهار داشت: نوروز امسال شهرستان نطنز با ۲۶۷.۰۰۰ بازدید، رتبه سوم را از لحاظ تعداد بازدیدکننده به خود اختصاص داده است. وی تصریح نمود وجود امامزادگان واجب التعظیم آقاعلی عباس(ع) و شاهزاده محمد(ع) در بخش امامزاده و همچنین […]

🔸فرماندار شهرستان نطنز با اشاره به موقعیت جغرافیایی مناسب و وجود ظرفیت های قابل توجه در شهرستان، اظهار داشت: نوروز امسال شهرستان نطنز با ۲۶۷.۰۰۰ بازدید، رتبه سوم را از لحاظ تعداد بازدیدکننده به خود اختصاص داده است.
وی تصریح نمود وجود امامزادگان واجب التعظیم آقاعلی عباس(ع) و شاهزاده محمد(ع) در بخش امامزاده و همچنین امامزاده شاه سلطان حسین(ع) در بخش مرکزی، مسجد جامع نطنز، اماکن میراثی و تاریخی، آداب و رسوم شهرها و روستاها، هوای مطبوع و طبیعت بکر و … جهت حضور مسافران تاثیر بسزایی داشته است.
ظریفی خاطر نشان کرد: نزدیکی کوهستان کرکس با کویر (۲نوع آب هوای کویری و کوهستانی)در شهرستان، تاثیر زیادی در جذب گردشگر داشته و مواردی همچون وجود ۳هتل بوتیک و همچنین تنها هتل ۴ستاره شهرهای استان و اکو کمپ توریستی و همچنین وجود روستاهای دیدنی از جمله ابیانه از موارد مهمی بوده که توانسته در بحث گردشگری و فراهم نمودن شاخص های حضور مسافر، مد نظر قرار گیرد.
فرماندار نطنز گفت:مدیریت شهرستان و کلیه ادارات از چند هفته قبل، خود را مهیای حضور گردشگران کرده بود تا نوروز امسال شاهد مشکلات و تنش های مختلف نشویم.
بازدیدهای مرتب و سرزده در دستور کار قرار گرفت تا با نظارت مستقیم شخص بنده، معاون فرماندار، بخشداران و روسای دستگاه های اجرایی بتوانیم مشکلات را در صحنه مدیریت کنیم.
ظریفی همچنین در ادامه یادآور شد شهرستان نطنز در حال حاضر ۱۵۴۰ تخت فعال در مراکز بومگردی ،اقامتگاه سنتی، کمپ گردشگری و هتل دارد و انشالا تا سال آینده نیز تعداد ۵۲۰ تخت جدید به بهره برداری خواهد رسید.

ایشان تاکید نمود برای سالهای بعد حمایت از سرمایه گذاران بخش گردشگری ؛ ایجاد زیر ساخت مناسب در بحث گردشگری مثل ساخت مساجد و سرویس بهداشتی و وسایل و امکانات رفاهی مناسب ،نصب تابلو راهنمایی بخصوص شناسایی نطنز در اتوبان ها و جاده های اصلی، تبلیغات در فضای مجازی تاثیرات بسزایی خواهد داشت.
فرماندار نطنز درپایان از زحماتی که همه مسئولین برای فراهم نمودن آسایش و نشاط نوروزی بویژه در ادارات میراث فرهنگی، آموزش و پرورش، شهرداری ها، اوقاف، نیروی انتظامی، مدیریت امامزاده ها، دهیاری ها، ادارات خدمات رسان و … متحمل شدند، قدردانی نمود.
#نطنز #آقاعلیعباس #گردشگری #فرمانداری

_نطنز #ظریفی

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز، محمد ظریفی فرماندار نطنز با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشدتولید” نامگذاری گردید تبریک گفت. متن پیام فرماندار نطنز : « فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نطنز با هدف انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مدیریت خشکسالی جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نطنز با هدف. انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مدیریت خشکسالی در روز شنبه ۲۰ اسفند ماه در محل فرمانداری و به ریاست معاون فرماندار و دبیری اداره منابع آب. شهرستان با […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

دومین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان نطنز روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ به ریاست معاون فرماندار و دبیری اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان نطنز در محل فرمانداری و با حضور سایر اعضا برگزار شد . در این جلسه مقرر گردید کلیه دستگاه های عضو ستاد نسبت به انجام شرح وظایف خود ، برگزاری […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

زلزله در شهرستان نطنز در ۲۰ اسفند و گزارش فرماندار زلزله امشب(شنبه) هم در نطنز احساس شد/ جزئیات از زبان فرماندار فرماندار نطنز در رابطه با زلزله‌ی امشب گفت: بر اساس اعلام مرکز زلزله نگاری ایران، ساعت ۲۰ امشب مورخ ۲۰ اسفند ماه، زمین لرزه ایی. با بزرگی ۳.۴ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =