اولین جلسه شورای اداری شهرستان نطنز در سال ۱۴۰۱

اولین جلسه شورای اداری شهرستان نطنز در سال ۱۴۰۱ اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جاری به ریاست فرماندار و با حضور نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر،ائمه جمعه نطنزو بادرود و سایر مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی در محل سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی نطنز تشکیل شد. 🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری […]

اولین جلسه شورای اداری شهرستان نطنز در سال ۱۴۰۱

اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جاری به ریاست فرماندار و با حضور نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر،ائمه جمعه نطنزو بادرود و سایر مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی در محل سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی نطنز تشکیل شد.
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری نطنز، نشست امروز پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان طی ۵ ماه اخیر بود که ۴ جلسه قبل آن روستامحور و با حضور ادارات و نهادهای مختلف در قالب طرح فجر خدمت برگزار شده است.
🔹در این جلسه که به دور از تشریفات و به صورت عملیاتی برگزار شد، ائمه محترم جمعه، نماینده محترم، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس اداره اطلاعات ایراد سخن کردند و نهایت فرماندار شهرستان ضمن ارائه گزارش از فعالیت ها طی این مدت، انتظارات خود را از دستگاه های اجرایی بیان کرد.
🔹فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مثبت ادارات و ارایه گزارش از عملکرد فرمانداری و ادارات طی ۵ ماه اخیر،عنوان نمود در این مدت ۱۰ جلسه ستاد مبارزه با کرونا،۱۶ دیدار خانواده معزز شهدا و ایثارگران،۲۰جلسه ملاقات مردمی و ۱۵۰ دیدار چهره به چهره،اجرای پروژه های عمرانی با بیش از ۱۵۰ میلیاردریال در روستاها،جذب ۶۰میلیارد ریال تسهیلات بنیاد علوی و … انجام پذیرفته است.
🔹فرماندار در ادامه تاکید کرد که مساله محوری را سرلوحه خود قرارداده ایم و با رصد و بررسی دقیق، تمام مشکلات و مسائل شهرستان را احصاء کرده و برنامه ریزی برای حل تک تک شان در حال انجام است.
🔹ظریفی در ادامه از مدیران شهرستان خواست تا اقدامات و فعالیت های بنیادین و اثربخش خود را با همکاری رسانه ها منعکس کنند با این هدف که امید به جامعه برگردد و مردم بدانند مسئولینشان برایشان وقت میگذارند.
🔹وی در ادامه گفت: البته برخی دوستان هم هستند که تلاش میکنند از ابزار رسانه برای تسلط بر مردم استفاده کنند که این بسیار مطرود است.
🔹ظریفی همچنین در خصوص پروژه ها و طرحهای پیش رو که از لحاظ ماهیتی تحت عنوان پروژه غیرفرهنگی میباشد تاکید کرد: این پروژه ها حتما باید دارای پیوست فرهنگی باشند و در نظام جمهوری اسلامی نمیشود از این موضوع غافل شد.
در این نشست مصوب شد “قرارگاه شهید صیاد خدایی” با هدف تحقق شعار سال تشکیل شود و در آن ظرفیت های دانش بنیان استان را برای تامین نیازهای شهرستان بسیج کنند.
🔹سایر مواردی که مورد اشاره فرماندار قرار گرفت و روسای ادارات را الزام نمود بدین شرح است: قانونمداری و فرار از آشنا سالاری،لزوم صرفه جویی و استفاده بهینه از امکانات دولتی، لزوم حضور پررنگ مدیران در شهرستان ،عدم استفاده نابجا از خودروهای دولتی،لزوم استفاده از تولیدات و کالاهای ایرانی،لزوم برگزاری نماز جماعت و رعایت عدم تداخل جلسات با وقت نماز، تسریع در حل مشکلات مردم، لزوم شجاعت در تصمیم گیری بدون ملاحظات و …
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز، محمد ظریفی فرماندار نطنز با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشدتولید” نامگذاری گردید تبریک گفت. متن پیام فرماندار نطنز : « فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نطنز با هدف انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مدیریت خشکسالی جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نطنز با هدف. انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مدیریت خشکسالی در روز شنبه ۲۰ اسفند ماه در محل فرمانداری و به ریاست معاون فرماندار و دبیری اداره منابع آب. شهرستان با […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

دومین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان نطنز روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ به ریاست معاون فرماندار و دبیری اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان نطنز در محل فرمانداری و با حضور سایر اعضا برگزار شد . در این جلسه مقرر گردید کلیه دستگاه های عضو ستاد نسبت به انجام شرح وظایف خود ، برگزاری […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

زلزله در شهرستان نطنز در ۲۰ اسفند و گزارش فرماندار زلزله امشب(شنبه) هم در نطنز احساس شد/ جزئیات از زبان فرماندار فرماندار نطنز در رابطه با زلزله‌ی امشب گفت: بر اساس اعلام مرکز زلزله نگاری ایران، ساعت ۲۰ امشب مورخ ۲۰ اسفند ماه، زمین لرزه ایی. با بزرگی ۳.۴ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هجده =