فرماندار شهرستان نطنز به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیامی را صادر نمود

فرماندار شهرستان نطنز به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیامی را صادر نمود بسمه تعالی حقیقت گویی و حقیقت محوری تلاشگران عرصه خبر، زمانی که با ارزش های اسلامی و بایسته های انقلابی همراه میشود، مصداق یاری دین خدا خواهد بود. امسال ۱۷مرداد، روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار پرتلاش خبرگزاری جمهوری اسلامی، […]

فرماندار شهرستان نطنز به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیامی را صادر نمود
بسمه تعالی
حقیقت گویی و حقیقت محوری تلاشگران عرصه خبر، زمانی که با ارزش های اسلامی و بایسته های انقلابی همراه میشود، مصداق یاری دین خدا خواهد بود.
امسال ۱۷مرداد، روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار پرتلاش خبرگزاری جمهوری اسلامی، را درحالی گرامی میداریم. که همزمان شده است با عاشورای امام حسین(علیه السلام).

و چه کسی می تواند نقش خبرنگاران را در دفاع از حقیقت منکر شود!
اگر همه روزها عاشوراست، پس جنگ بین حق و باطل همیشگی است و مگر میشود در این جنگ، به سکوت نشست و بلا موضع بود و فقط نظاره گر!؟
در زمانه ای زیست میکنیم که جبهه باطل، با تمام عداوتش، تمام ابزار رسانه ایش را تجهیز کرده و برای از میدان به در کردن عناصر جبهه حق، انواع ترفندها را به کار می بندد .تا حلقوم حق را پاره کند و سپس با همان رسانه های جیره خوارش کار شنیعش را موجه نشان دهد!
فطرت پاک مردم جهان هر روز می بینند که چگونه کودکان و زنان و مردم بی گناه توسط دژخیمان عالم پرپر میشوند. و صدای بوق های رسانه ای شان بلند است که اینها تروریست هستند!
اکنون اما فکر و دست و قلم و تصویر در خدمت خبرنگاران انقلابی و تلاشگران عرصه رسانه در جهان توانسته است به کمک عناصر جبهه حق بیاید.

و اما از نگاه مدیریتی، مطالبه گری اصولی و مبتنی بر آگاه سازی توسط شما اهالی رسانه، متضمن رشد و بقای حکومتی مردمی خواهد بود و شفاف شدن کاستی ها میتواند مسئولین را برای خدمت رسانی تجهیز کند و در همین راستا تیغ انتقادات منصفانه شما را به جان میخرم. چراکه معتقدم باعث حل مشکلات مردم و شهرستان خواهد بود.

فلذا منزلت شما عزیزان در یک افق گفتمانی و در سطح تمدن سازی، کم نظیر است و بسیار رفیع.
جهان بینی دقیق و بسیطِ یک عنصر رسانه ای که حاملِ عَلَمِ اسلام و انقلاب است،. می تواند چنان تاثیر ژرف و عمیقی در معادلات اجتماعی بگذارد. که تصورش سخت خواهد بود.
این رسانه ها هستند. که میتوانند با حق محوری و مطالبه گری خود، رشد یک جامعه انسانی و تعالیِ دانشی مردم یک دیار را کلید بزنند.
این شما عزیزان هستید که می توانید حرکت اصیل و بنیادین مورد نیاز مردم را جلوداری کنید.
اینک فرصتی پیش آمده تا حضور و فعالیت بی شائبه و مخلصانه شما عزیزان، مدیران رسانه ها، خبرنگاران، تصویربرداران و فعالان عرصه خبر و رسانه در شهرستان نطنز، را قدر بدانم. و از زحمات شبانه روزی تان تشکر کنم.
همچنین لازم می دانم به طور ویژه از زحماتی که شما عزیزان در طول چند ماهی که بنده خادم مردم شریف شهرستان هستم، .متحمل شده اید، تشکر کنم و از خداوند متعال میخواهم اجر زحمات شما بزرگواران را مضاعف نماید.
محمد ظریفی
فرماندار شهرستان نطنز

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز، محمد ظریفی فرماندار نطنز با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشدتولید” نامگذاری گردید تبریک گفت. متن پیام فرماندار نطنز : « فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نطنز با هدف انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مدیریت خشکسالی جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نطنز با هدف. انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مدیریت خشکسالی در روز شنبه ۲۰ اسفند ماه در محل فرمانداری و به ریاست معاون فرماندار و دبیری اداره منابع آب. شهرستان با […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

دومین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان نطنز روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ به ریاست معاون فرماندار و دبیری اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان نطنز در محل فرمانداری و با حضور سایر اعضا برگزار شد . در این جلسه مقرر گردید کلیه دستگاه های عضو ستاد نسبت به انجام شرح وظایف خود ، برگزاری […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

زلزله در شهرستان نطنز در ۲۰ اسفند و گزارش فرماندار زلزله امشب(شنبه) هم در نطنز احساس شد/ جزئیات از زبان فرماندار فرماندار نطنز در رابطه با زلزله‌ی امشب گفت: بر اساس اعلام مرکز زلزله نگاری ایران، ساعت ۲۰ امشب مورخ ۲۰ اسفند ماه، زمین لرزه ایی. با بزرگی ۳.۴ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =