برنامه ریزی برگزاری پیاه روی اربعین در شهرستان نطنز

برنامه ریزی برگزاری پیاه روی اربعین در شهرستان نطنز علاوه بر برگزاری جلسات مفصل و شورای هماهنگی ترافیک شهرستان در راستای هرچه بهتر برگزار شدن پیاده روی ها در روز اربعین حسینی، امروز و دیروز هم فرماندار همه دستگاه های مسئول را فراخواند تا به صورت میدانی و ملموس موضوعات بررسی شود و از روند […]

برنامه ریزی برگزاری پیاه روی اربعین در شهرستان نطنز

علاوه بر برگزاری جلسات مفصل و شورای هماهنگی ترافیک شهرستان در راستای هرچه بهتر برگزار شدن پیاده روی ها در روز اربعین حسینی، امروز و دیروز هم فرماندار همه دستگاه های مسئول را فراخواند تا به صورت میدانی و ملموس موضوعات بررسی شود و از روند پیشرفت اقدامات مطلع باشد.
در همین راستا دیروز مسیر پیاده روی امامزاده رقیه(علیها سلام) تا امامزاده احمد(علیه السلام) بررسی شد. و امروز مسیر پیاده روی منتهی به امامزاده آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(علیهم السلام) به صورت عینی و میدانی بررسی و تاکیدات جدید انجام شد.
محمد ظریفی ضمن خداقوت به همه ادارات و نهادهای مرتبط، خصوصا فرماندهی انتظامی شهرستان، پلس راه، پلیس راهور، راهداری، شهرداری ها، ادارات خدمات رسان آب و برق و گاز و مخابرات و … از همه ادارات درخواست پیگیری مجدانه و پیشدستانه برای حل مشکلات را داشت. و در این دو بازدید تصمیمات جدید اتخاذ و امکانات لازم تا حد امکان فراهم شد.
ضمنا محدودیت های ترافیکی روز شنبه(فردا) در شهرستان از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر به شره زیر است:

۱. مسیر رفت از میدان امام خمینی (ره) بادرود به سمت امامزاده آقا علی عباس (ع) پیاده روی برقرار است و تردد خودرو با محدودیت و با سرعت بسیار کم و در یک لاین انجام میشود. و بهتر است رانندگان محترم از مسیرهای دیگر و یا خارج از ساعات مقرر حرکت کنند.
۲. از امامزاده رقیه خاتون نطنز(س) تا امامزاده احمد(ع) روستای خفر پیاده روی برقرار است. و جاده مزرعه خطیر از ورودی امامزاده رقیه خاتون تا تقاطع محور نطنز بادرود مسدود بوده و تردد خودرو امکانپذیر نیست.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری روستا محور (فجر خدمت)با حضور فرماندار،امام جمعه بادرود ،بخشدار امامزاده ،معاونین فرماندار و مسول دفتر نماینده مجلس و تعدادی از مسولین شهرستان در حسینیه روستای فمی ┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄ کانال فرمانداری شهرستان نطنز https://eitaa.com/joinchat/1813577957C55a5e58795

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

استقبال فرماندار شهرستان نطنز همراه مردم از کاروان زیر سایه خورشید با حضور مبارک خادمین حرم امام رضا (ع) حامل. پرچم متبرک آن حضرت و دیدار با خانواده شهید چراغی در بادرود (یکشنبه ۷خردادماه)

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

راه اندازی دفتر انتشارات مهوا در بادرود با همت بخش خصوصی و همراهی و پیگیری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی 🔸طی حضور و بازدید فرماندار شهرستان نطنز از دفتر انتشارات مهوا در بادرود ایشان اظهار داشت: نیاز شهرستان به وجود این دفتر به عنوان بستری برای خدمت به جامعه فرهنگ دوستان و نویسندگان […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان باحضور معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان در فرمانداری نطنز یکشنبه هفتم خردادماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست فرماندار و باحضور معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان ،دادستان و تعدادی. از روسای ادارات شهرستان و همچنین نمایندگان سرپرستی بانک توسعه تعاون استان بمنظور بررسی […]

۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =