پیام تشکر فرماندار بابت حضور و دلگرمی ها در مراسم ترحیم استاد علی ظریفی

پیام تشکر فرماندار بابت حضور و دلگرمی ها در مراسم ترحیم استاد علی ظریفی وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ سلام و ادب و احترام روزهای سخت و شب های سخت تری طی هفته گذشته سپری کردم و از شما عزیزان که در سخت ترین شرایط، خنکای وجودتان […]

پیام تشکر فرماندار بابت حضور و دلگرمی ها در مراسم ترحیم استاد علی ظریفی

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

سلام و ادب و احترام
روزهای سخت و شب های سخت تری طی هفته گذشته سپری کردم و از شما عزیزان که در سخت ترین شرایط، خنکای وجودتان را از بنده دریغ نکردید تا سوزندگی داغِ فراقِ پدرِ حکیم و فرزانه ام را تحمل کنم، متشکرم.
یکی از تشبیهات حضرت پدر این بود که میگفتند هنرمند مثل درخت مو(انگور) ،سراسر عمرش از جوانی تا پیری برای جامعه منفعت است.
اما نکته خاص این تشبیه جایی بود که میگفتند آخرین لطف درخت مو برای مردم، در پائیز است که برگهایش بریزد . و مردم از خِش خِش خرد شدن برگ ها. زیر قدم هایشان لذت ببرند!
پائیر ۱۴۰۱ غمی را در خود ثبت کرد که به نقل از آشنایان و مقربین آن مرحوم، این روزها اصفهان و ایران و جهان، استادِ هنرمندِ حکیمی را از دست داده که فقط نزدیکان ایشان با توجه به شناخت و ارتباطشان میدانند در ورای هنر دست این بزرگمرد، چه ها در ذهن و قلبش داشت.
و خود مصداق این بیت شعری بود که مرتب زمزمه میکرد:
“اگر این ماهیان رنگی نبودند
در این تُنگ به این تَنگی نبودند”

از باب ادب و سپاسگزاری بر خود وظیفه میدانم از اقوام و دوستان، همه مسئولین و مدیران. محترم خصوصا استاندار اصفهان و معاونین ایشان، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، فرمانداران استان اصفهان، امام جمعه نطنز، امام جمعه بادرود.، نماینده مردم شهرستان نطنز در مجلس، مردم فهیم، خونگرم و مهربان شهرستان نطنز، همکارانم در فرمانداری نطنز، دوستانم در شهرداری اصفهان، مدیران کل در استانداری و استان اصفهان، مدیران و مسئولین شهرستان نطنز تشکر و قدردانی داشته باشم که با صدور پیام های. تسلیت و تماس ها، این غم جانکاه را رقیق کردید و برایتان از خداوند رحمان، حضور در مرکب نورانی امام زمان(عج) را در عصر ظهور مسئلت می نمایم.
و امروز خود را بیش از پیش به خدمت به مردم مشتاق تر می بینم چرا که یکی از تاکیدات. و سفارشات عزیز از دست داده ام، این بود که ” آدمی را آدمیت لازم است”
و چه آدمیتی فراتر از خدمت به مردم نازنین و مهربان و قدرشناس شهرستان نطنز در تمام روستاها و شهرهایش.

والسلام
محمد
فرزندِ هنرمند فرهیخته
استاد علی ظریفی

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار شهرستان نطنز:افتتاح ۶۴ پروژه عمرانی باهزینه ای بالغ بر ۳۱۷میلیارد تومان در ایام دهه فجر با وجود مشکلات اقتصادی، مردم شریف ایران با وفاداری و صبوری خود، دشمن را در فتنه اخیر ناامید کردند و امسال باشکوه تر از همیشه دهه فجر انقلاب را جشن میگیریم. فرماندار شهرستان نطنز در تشریح برنامه های دهه […]

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

حضور فرماندار در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه بادرود امروز مصادف با اولین جمعه ماه رجب محمد ظریفی در نماز جمعه بادرود حضور یافت.در حاشیه این مراسم از زحمات دکتر شفیعی به جهت خدمات ارزنده ایشان در بیمارستان فاطمیه بادرود تقدیر و تشکر بعمل آمد.

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

این کلیپ دیدنی خواهد بود.ثبت ملی کوه چرخه و همت مسئولین وقتی مسئولین گوش شنوای دغدغه مردم باشند و همت کنند، نتیجه میشود آرامش روانی مردم. فرماندار نطنز به وزیر میراث چه گفت؟ (انتشار فیلم برای اولین بار) این یک پیروزی برای شهرستان نطنز بود

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

استوری ویژه فرماندار (در روبیکا)  در مورد ثبت ملی شدن کوه چرخه

۱۱ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.