برگزاری نشست استاندار محترم و مسئولین با نخبگان در شهرستان نطنز

برگزاری نشست استاندار محترم و مسئولین با نخبگان در شهرستان نطنز محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در جمع نخبگان شهرستان نطنز با اشاره به اینکه با روی کار آمدن دولت سیزدهم بارقه های امید در قلب مردم روشن شد، گفت: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم مردم با مسائل مختلف […]

برگزاری نشست استاندار محترم و مسئولین با نخبگان در شهرستان نطنز

محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در جمع نخبگان شهرستان نطنز با اشاره به اینکه با روی کار آمدن دولت سیزدهم بارقه های امید در قلب مردم روشن شد، گفت: از ابتدای شروع به کار دولت سیزدهم مردم با مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و … دست و پنجه نرم می کردند اما پیشرفت جمهوری اسلامی در ۴۳ سال گذشته در هیچ دوره ای متوقف نشده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: پیشرفت ایران اسلامی در دوره هایی مشهود و گاهی با موانعی مواجه بوده؛ ناگفته نماند که ترس دشمن از پیشرفت ایران اسلامی است.
جان‌نثاری خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد امید مردم را به یأس تبدیل کند. حدود سه ماه است که کشور درگیر ناآرامی، تعرض و اغتشاش است. البته خوشبختانه ریشه های دینی، انقلابی و هویتی مردم شهرستان نطنز باعث شده بی نظمی در این شهرستان کمتر از برخی مناطق دیگر باشد.
وی تصریح کرد: دشمن می داند در برابر استحکام نظام ناتوان است اما میخواهد ما را سرگرم مسائل داخلی کند و کشور از پیشرفت باز بماند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه دشمن برای نسل جوان ما سرمایه گذاری کرده است، گفت: بسیاری از نوجوانان و جوانان ما از پیشرفت و دستاوردهای کشور کم اطلاع هستند و اغتشاشات اخیر ناشی از همین موضوع و البته مکر و حیله فتنه‌گران است.
جان‌نثاری امید را حلال همه مشکلات دانست و اظهار کرد: دولت شبانه روز در تلاش است تا دغدغه های مردم را کاهش دهد. اولویت دولت، مردم و منافع جامعه است. تنها با تکیه بر اعتماد و باور مردم می توانیم شاهد رشد کشور باشیم.
وی در رابطه با خواسته برخی نخبگان نسبت به شهرستان شدن بادرود تصریح کرد: استان در رابطه با ارتقاء هیچ بخشی فی نفسه، اثبات و نفی نمی کند. این موضوع با شرایط خاصی باید انجام بگیرد که اگر محقق شود به وزارت کشور اعلام می شود تا قانون اجرایی شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفا منطقه بادرود برگزار شد امروز دوشنبه ۱۶ بهمن مدیر جدید امور آبفا منطقه بادرود طی مراسمی در محل فرمانداری شهرستان معرفی شد. مراسم تقدیر و تجلیل از تلاش و خدمات افشین بارونی و معارفه علیرضا کیوان به عنوان مدیر جدید امور آبفا منطقه بادرود در محل فرمانداری شهرستان […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

فوری فرماندار شهرستان نطنز: صلاحیت ۴ داوطلب دیگر در حوزه انتخابیه شهرستان نطنز و بخش قمصر به تأیید شورای نگهبان رسید. محمد ظریفی، رئیس هیات اجرایی انتخابات افزود: با تایید شدن افراد جدید، تعداد داوطلبین در حوزه انتخابات مجلس به ۲۷ نفر رسید.

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

دیدار دکتر کیان دهراب پور مدیر کل سازمان انتقال خون استان اصفهان با فرماندار شهرستان نطنز در دیدار مدیر کل سازمان انتقال خون استان با فرماندار که صبح امروز یکشنبه ۱۵ بهمن در محل دفتر فرماندار انجام گرفت مسائل مربوط به انتقال خون در سطح شهرستان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و تصمیمات خوبی […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

پنجمین پروژه عمرانی افتتاح شده در شهرستان نطنز ،اجرای روکش آسفالت روستای ورگوران می باشد در سومین روز از دهه فجر پروژه روکش آسفالت روستای ورگوران با حضور امام جمعه نطنز، فرماندار،معاونین وی،بخشدار مرکزی ،دهیار و اعضای شورای روستا و تعدادی از اهالی افتتاح گردید. قابل ذکر است پروژه مذکور با اعتبار حدود ۱۵ میلیارد […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =