مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود.

مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود. ️درجلسه کمیته سوخت که صبح امروز یک شنبه مورخ ۱۸ دی ماه در محل فرمانداری به ریاست فرماندار و با حضور اعضا […]

مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود.

🔹️درجلسه کمیته سوخت که صبح امروز یک شنبه مورخ ۱۸ دی ماه در محل فرمانداری به ریاست فرماندار و با حضور اعضا تشکیل شد. روسای دستگاههای خدمات رسان(شرکت گاز و شرکت پخش فراورده های نفتی) ضمن ارایه گزارشی از میزان. مصرف گاز و فرآورده های نفتی در سطح شهرستان از همه مردم و مسئولین ادارات و دستگاه ها خواستند .در مصرف گاز و مواد نفتی صرفه جویی نمایند.

️همچنین درخواستهای تعدادی از شهرداران و دستگاهها و همچنین رانندگان و کامیون داران درخصوص برخی مسائل و مشکلات ایشان مبنی بر کمبود. سوخت مورد رسیدگی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

️در ادامه مشکل کمبود سوخت گاز مایع در سطح شهرستان با حضور تعدادی از نمایندگان و عوامل فروش گاز مایع مطرح و ضمن بررسی های لازم تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

️در این جلسه مقرر شد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و نیز شهرداری های شهرستان نسبت به اطلاع رسانی. در خصوص ثبت نام رانندگان در سامانه سیپاد سوخت با هدف تخصیص به ناوگان دیزل اقدام نمایند.

️همچنین مسائل مرتبط در خصوص استانداردسازی جایگاههای CNG سطح شهرستان مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

️در پایان ، فرماندار ضمن تاکید مجدد و درخواست از کلیه مسئولین و مردم جهت صرفه جویی در مصرف گاز و فرآورده های نفتی دستور تشکیل . گشت های بازرسی مصرف انرژی در حوزه های گاز و برق را در سطح شهرستان دادند.

ایشان اظهار نمود لیست دستگاههای پرمصرف و کم مصرف انرژی در سطح شهرستان تهیه و ضمن بررسی ، مسئولینی که رعایت مصرف را دارند مورد تشویق قرار خواهند گرفت. محمد ظریفی همچنین بر لزوم استقرار نمایندگی مستقل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در شهرستان نطنز تاکید کرد.

┄┅┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┅┄┄ ↙️ کانال فرمانداری شهرستان نطنز https://eitaa.com/joinchat/1813577957C55a5e58795

برچسب ها :
مطالب مشابه

دیدار مسئولین شهرستان نطنز با پرستاران در بیمارستان خاتم الانبیا نطنز و فاطمیه بادرود به مناسبت روز پرستار به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، شب گذشته فرماندار به اتفاق رئیس دادگستری و دادستان و معاون فرماندار، در بیمارستان خاتم الانبیا نطنز حضور یافتند. و امروز صبح نیز فرماندار به اتفاق […]

۱ آذر ۱۴۰۲

مراسم تجمع و راهپیمایی حمایت جهانی از کودکان مظلوم فلسطین امروز شنبه ۲۷ آبان‌ماه ساعت ۱۰ صبح

۱ آذر ۱۴۰۲

به مناسبت حمایت از کودکان مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم منحوس صهیونیستی مراسم راهپیمایی برگزار می گردد. به اطلاع مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان نطنز میرساند ((به مناسبت حمایت از کودکان مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم منحوس صهیونیستی مراسم راهپیمایی برگزار می گردد.)) زمان: شنبه۲۷ آبان ساعت ۱۰ صبح مکان: […]

۱ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مناسبت های شهرستان نطنز در محل فرمانداری جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مناسبت های شهرستان نطنز با دو دستور کار جلسه (گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین”۲۹ آبان ماه تا ۵آذرماه” و گرامیداشت نهم آذر ماه روزحماسه و ایثار شهرستان )امروز. بیست و چهارم ابان ماه به ریاست هنرمندی معاون سیاسی امنیتی و […]

۱ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =