مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود.

مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود. ️درجلسه کمیته سوخت که صبح امروز یک شنبه مورخ ۱۸ دی ماه در محل فرمانداری به ریاست فرماندار و با حضور اعضا […]

مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود.

🔹️درجلسه کمیته سوخت که صبح امروز یک شنبه مورخ ۱۸ دی ماه در محل فرمانداری به ریاست فرماندار و با حضور اعضا تشکیل شد. روسای دستگاههای خدمات رسان(شرکت گاز و شرکت پخش فراورده های نفتی) ضمن ارایه گزارشی از میزان. مصرف گاز و فرآورده های نفتی در سطح شهرستان از همه مردم و مسئولین ادارات و دستگاه ها خواستند .در مصرف گاز و مواد نفتی صرفه جویی نمایند.

️همچنین درخواستهای تعدادی از شهرداران و دستگاهها و همچنین رانندگان و کامیون داران درخصوص برخی مسائل و مشکلات ایشان مبنی بر کمبود. سوخت مورد رسیدگی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

️در ادامه مشکل کمبود سوخت گاز مایع در سطح شهرستان با حضور تعدادی از نمایندگان و عوامل فروش گاز مایع مطرح و ضمن بررسی های لازم تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

️در این جلسه مقرر شد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و نیز شهرداری های شهرستان نسبت به اطلاع رسانی. در خصوص ثبت نام رانندگان در سامانه سیپاد سوخت با هدف تخصیص به ناوگان دیزل اقدام نمایند.

️همچنین مسائل مرتبط در خصوص استانداردسازی جایگاههای CNG سطح شهرستان مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

️در پایان ، فرماندار ضمن تاکید مجدد و درخواست از کلیه مسئولین و مردم جهت صرفه جویی در مصرف گاز و فرآورده های نفتی دستور تشکیل . گشت های بازرسی مصرف انرژی در حوزه های گاز و برق را در سطح شهرستان دادند.

ایشان اظهار نمود لیست دستگاههای پرمصرف و کم مصرف انرژی در سطح شهرستان تهیه و ضمن بررسی ، مسئولینی که رعایت مصرف را دارند مورد تشویق قرار خواهند گرفت. محمد ظریفی همچنین بر لزوم استقرار نمایندگی مستقل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در شهرستان نطنز تاکید کرد.

┄┅┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┅┄┄ ↙️ کانال فرمانداری شهرستان نطنز https://eitaa.com/joinchat/1813577957C55a5e58795

برچسب ها :
مطالب مشابه

پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز، محمد ظریفی فرماندار نطنز با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشدتولید” نامگذاری گردید تبریک گفت. متن پیام فرماندار نطنز : « فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نطنز با هدف انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مدیریت خشکسالی جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان نطنز با هدف. انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مدیریت خشکسالی در روز شنبه ۲۰ اسفند ماه در محل فرمانداری و به ریاست معاون فرماندار و دبیری اداره منابع آب. شهرستان با […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

دومین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان نطنز روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ به ریاست معاون فرماندار و دبیری اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان نطنز در محل فرمانداری و با حضور سایر اعضا برگزار شد . در این جلسه مقرر گردید کلیه دستگاه های عضو ستاد نسبت به انجام شرح وظایف خود ، برگزاری […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

زلزله در شهرستان نطنز در ۲۰ اسفند و گزارش فرماندار زلزله امشب(شنبه) هم در نطنز احساس شد/ جزئیات از زبان فرماندار فرماندار نطنز در رابطه با زلزله‌ی امشب گفت: بر اساس اعلام مرکز زلزله نگاری ایران، ساعت ۲۰ امشب مورخ ۲۰ اسفند ماه، زمین لرزه ایی. با بزرگی ۳.۴ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین […]

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =