مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود.

مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود. ️درجلسه کمیته سوخت که صبح امروز یک شنبه مورخ ۱۸ دی ماه در محل فرمانداری به ریاست فرماندار و با حضور اعضا […]

مذاکرات و مکاتبات برای تاسیس نمایندگی شرکت ملی پخش در شهرستان نطنز در حال انجام است/ فرماندار در جلسه کمیته سوخت شهرستان بر رعایت الگوی مصرف بهینه سوخت بویژه گاز طبیعی تاکید نمود.

🔹️درجلسه کمیته سوخت که صبح امروز یک شنبه مورخ ۱۸ دی ماه در محل فرمانداری به ریاست فرماندار و با حضور اعضا تشکیل شد. روسای دستگاههای خدمات رسان(شرکت گاز و شرکت پخش فراورده های نفتی) ضمن ارایه گزارشی از میزان. مصرف گاز و فرآورده های نفتی در سطح شهرستان از همه مردم و مسئولین ادارات و دستگاه ها خواستند .در مصرف گاز و مواد نفتی صرفه جویی نمایند.

️همچنین درخواستهای تعدادی از شهرداران و دستگاهها و همچنین رانندگان و کامیون داران درخصوص برخی مسائل و مشکلات ایشان مبنی بر کمبود. سوخت مورد رسیدگی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

️در ادامه مشکل کمبود سوخت گاز مایع در سطح شهرستان با حضور تعدادی از نمایندگان و عوامل فروش گاز مایع مطرح و ضمن بررسی های لازم تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

️در این جلسه مقرر شد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و نیز شهرداری های شهرستان نسبت به اطلاع رسانی. در خصوص ثبت نام رانندگان در سامانه سیپاد سوخت با هدف تخصیص به ناوگان دیزل اقدام نمایند.

️همچنین مسائل مرتبط در خصوص استانداردسازی جایگاههای CNG سطح شهرستان مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

️در پایان ، فرماندار ضمن تاکید مجدد و درخواست از کلیه مسئولین و مردم جهت صرفه جویی در مصرف گاز و فرآورده های نفتی دستور تشکیل . گشت های بازرسی مصرف انرژی در حوزه های گاز و برق را در سطح شهرستان دادند.

ایشان اظهار نمود لیست دستگاههای پرمصرف و کم مصرف انرژی در سطح شهرستان تهیه و ضمن بررسی ، مسئولینی که رعایت مصرف را دارند مورد تشویق قرار خواهند گرفت. محمد ظریفی همچنین بر لزوم استقرار نمایندگی مستقل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در شهرستان نطنز تاکید کرد.

┄┅┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┅┄┄ ↙️ کانال فرمانداری شهرستان نطنز https://eitaa.com/joinchat/1813577957C55a5e58795

برچسب ها :
مطالب مشابه

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفا منطقه بادرود برگزار شد امروز دوشنبه ۱۶ بهمن مدیر جدید امور آبفا منطقه بادرود طی مراسمی در محل فرمانداری شهرستان معرفی شد. مراسم تقدیر و تجلیل از تلاش و خدمات افشین بارونی و معارفه علیرضا کیوان به عنوان مدیر جدید امور آبفا منطقه بادرود در محل فرمانداری شهرستان […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

فوری فرماندار شهرستان نطنز: صلاحیت ۴ داوطلب دیگر در حوزه انتخابیه شهرستان نطنز و بخش قمصر به تأیید شورای نگهبان رسید. محمد ظریفی، رئیس هیات اجرایی انتخابات افزود: با تایید شدن افراد جدید، تعداد داوطلبین در حوزه انتخابات مجلس به ۲۷ نفر رسید.

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

دیدار دکتر کیان دهراب پور مدیر کل سازمان انتقال خون استان اصفهان با فرماندار شهرستان نطنز در دیدار مدیر کل سازمان انتقال خون استان با فرماندار که صبح امروز یکشنبه ۱۵ بهمن در محل دفتر فرماندار انجام گرفت مسائل مربوط به انتقال خون در سطح شهرستان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و تصمیمات خوبی […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

پنجمین پروژه عمرانی افتتاح شده در شهرستان نطنز ،اجرای روکش آسفالت روستای ورگوران می باشد در سومین روز از دهه فجر پروژه روکش آسفالت روستای ورگوران با حضور امام جمعه نطنز، فرماندار،معاونین وی،بخشدار مرکزی ،دهیار و اعضای شورای روستا و تعدادی از اهالی افتتاح گردید. قابل ذکر است پروژه مذکور با اعتبار حدود ۱۵ میلیارد […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =