پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید

پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز، محمد ظریفی فرماندار نطنز با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشدتولید” نامگذاری گردید تبریک گفت. متن پیام فرماندار نطنز : « فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ […]

پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز، محمد ظریفی فرماندار نطنز با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشدتولید” نامگذاری گردید تبریک گفت.

🔹متن پیام فرماندار نطنز :

« فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ إِن‌َّ ذَ َلِکَ لَمُحْی‌ِ الْمَوْتَی‌َ وَ هُوَ عَلَی‌َ کُل‌ِّ شَی‌ْءٍ قَدِیرٌ ؛(آیه شریفه ۵۰سوره مبارکه روم)

پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین. را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست‌.

» ترنم جویباران، نوای بلبلان، وتبسم شکوفه ها وگلهای صحرایی که همه جلوه هایی از آفرینش باریتعالی به شمار می آیند، خبرازآغاز رویش دوباره ی طبیعت وشروع فصل بهار وفرارسیدن سال جدید می دهند. سالی که بهارش بابهار رمضان مقارن گشته وهمه ی بندگان صالح ومخلص را به سوی خود می خواند تاازاین ماه پر فضیلت توشه برگیرند وبیش ازپیش سربر آستان معبود. که میزبان بندگانش دراین ماه است بسایند وباتوانی مضاعف وتلاش وکوششی متفاوت درانجام وظایف واموری که بدانها سپرده شده ، درراه کسب رضایتش بکوشند.

اولین سال قرن پانزدهم هجری شمسی به پایان رسید، سالی پرکار همراه با موفقیت‌های بزرگ. و رخدادهای تلخ و شیرین برای مردم ایران ؛ در این سال دشمن. در جنگ همه‌جانبه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی علیه مردم ایران و بویژه فعالیت در فضای مجازی امید بسیار داشت و همه مردم همیشه در صحنه باید بدانند «قاتلان امید مردم» در داخل و خارج همچنان مشغول کارند. و تمامی این رویدادها، هوشیاری ملت نجیب و تدبیر مسئولان نظام را میطلبد تا با چشمانی باز و بیدار و با همبستگی و همدلی و مستحکم تر ازهمیشه، اتفاقات نیکو و توفیقات امیدبخشی در تمامی امور حاصل شود و تمامی مکر و حیله آنها به خودشان بازگردد.

برخود واجب می دانم ضمن تشکر از مردم مومن و ولایت مدار شهرستان. بابت همراهی و همدلی با آرمان های انقلاب. و امامین انقلاب، فرارسیدن سال نو وماه نزول قرآن رابه همه ی مردم شریف و تلاشگر، همکاران خدوم ویاران همدل، مسئولین جهادی، فعالان رسانه ای و فضای مجازی، صنعتگران. و کنشگران اقتصادی، فعالان اجتماعی و سیاسی در شهرستان نطنز تبریک بگویم وازحضرت باریتعالی سلامتی ، سعادت، سربلندی وسرافرازی همه ی شما عزیزان را در سال جدید. که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشد تولید” نامگذاری گردید طلب نمایم.

من الله توفیق محمد ظریفی فرماندار شهرستان نطنز

برچسب ها :
مطالب مشابه

دیدار مسئولین شهرستان نطنز با پرستاران در بیمارستان خاتم الانبیا نطنز و فاطمیه بادرود به مناسبت روز پرستار به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، شب گذشته فرماندار به اتفاق رئیس دادگستری و دادستان و معاون فرماندار، در بیمارستان خاتم الانبیا نطنز حضور یافتند. و امروز صبح نیز فرماندار به اتفاق […]

۱ آذر ۱۴۰۲

مراسم تجمع و راهپیمایی حمایت جهانی از کودکان مظلوم فلسطین امروز شنبه ۲۷ آبان‌ماه ساعت ۱۰ صبح

۱ آذر ۱۴۰۲

به مناسبت حمایت از کودکان مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم منحوس صهیونیستی مراسم راهپیمایی برگزار می گردد. به اطلاع مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان نطنز میرساند ((به مناسبت حمایت از کودکان مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم منحوس صهیونیستی مراسم راهپیمایی برگزار می گردد.)) زمان: شنبه۲۷ آبان ساعت ۱۰ صبح مکان: […]

۱ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مناسبت های شهرستان نطنز در محل فرمانداری جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مناسبت های شهرستان نطنز با دو دستور کار جلسه (گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین”۲۹ آبان ماه تا ۵آذرماه” و گرامیداشت نهم آذر ماه روزحماسه و ایثار شهرستان )امروز. بیست و چهارم ابان ماه به ریاست هنرمندی معاون سیاسی امنیتی و […]

۱ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =