پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید

پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز، محمد ظریفی فرماندار نطنز با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشدتولید” نامگذاری گردید تبریک گفت. متن پیام فرماندار نطنز : « فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ […]

پیام تبریک فرماندار نطنز در سال جدید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز، محمد ظریفی فرماندار نطنز با صدور پیامی فرارسیدن سال جدید که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشدتولید” نامگذاری گردید تبریک گفت.

🔹متن پیام فرماندار نطنز :

« فَانظُرْ إِلَی‌ََّ ءَاثَـَرِ رَحْمَت‌ِ اللَّه‌ِ کَیْف‌َ یُحْی‌ِ الاْ رْض‌َ بَعْدَ مَوْتِهَآ إِن‌َّ ذَ َلِکَ لَمُحْی‌ِ الْمَوْتَی‌َ وَ هُوَ عَلَی‌َ کُل‌ِّ شَی‌ْءٍ قَدِیرٌ ؛(آیه شریفه ۵۰سوره مبارکه روم)

پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین. را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست‌.

» ترنم جویباران، نوای بلبلان، وتبسم شکوفه ها وگلهای صحرایی که همه جلوه هایی از آفرینش باریتعالی به شمار می آیند، خبرازآغاز رویش دوباره ی طبیعت وشروع فصل بهار وفرارسیدن سال جدید می دهند. سالی که بهارش بابهار رمضان مقارن گشته وهمه ی بندگان صالح ومخلص را به سوی خود می خواند تاازاین ماه پر فضیلت توشه برگیرند وبیش ازپیش سربر آستان معبود. که میزبان بندگانش دراین ماه است بسایند وباتوانی مضاعف وتلاش وکوششی متفاوت درانجام وظایف واموری که بدانها سپرده شده ، درراه کسب رضایتش بکوشند.

اولین سال قرن پانزدهم هجری شمسی به پایان رسید، سالی پرکار همراه با موفقیت‌های بزرگ. و رخدادهای تلخ و شیرین برای مردم ایران ؛ در این سال دشمن. در جنگ همه‌جانبه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی علیه مردم ایران و بویژه فعالیت در فضای مجازی امید بسیار داشت و همه مردم همیشه در صحنه باید بدانند «قاتلان امید مردم» در داخل و خارج همچنان مشغول کارند. و تمامی این رویدادها، هوشیاری ملت نجیب و تدبیر مسئولان نظام را میطلبد تا با چشمانی باز و بیدار و با همبستگی و همدلی و مستحکم تر ازهمیشه، اتفاقات نیکو و توفیقات امیدبخشی در تمامی امور حاصل شود و تمامی مکر و حیله آنها به خودشان بازگردد.

برخود واجب می دانم ضمن تشکر از مردم مومن و ولایت مدار شهرستان. بابت همراهی و همدلی با آرمان های انقلاب. و امامین انقلاب، فرارسیدن سال نو وماه نزول قرآن رابه همه ی مردم شریف و تلاشگر، همکاران خدوم ویاران همدل، مسئولین جهادی، فعالان رسانه ای و فضای مجازی، صنعتگران. و کنشگران اقتصادی، فعالان اجتماعی و سیاسی در شهرستان نطنز تبریک بگویم وازحضرت باریتعالی سلامتی ، سعادت، سربلندی وسرافرازی همه ی شما عزیزان را در سال جدید. که به فرمایش رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) سال “مهار تورم،رشد تولید” نامگذاری گردید طلب نمایم.

من الله توفیق محمد ظریفی فرماندار شهرستان نطنز

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری روستا محور (فجر خدمت)با حضور فرماندار،امام جمعه بادرود ،بخشدار امامزاده ،معاونین فرماندار و مسول دفتر نماینده مجلس و تعدادی از مسولین شهرستان در حسینیه روستای فمی ┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄ کانال فرمانداری شهرستان نطنز https://eitaa.com/joinchat/1813577957C55a5e58795

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

استقبال فرماندار شهرستان نطنز همراه مردم از کاروان زیر سایه خورشید با حضور مبارک خادمین حرم امام رضا (ع) حامل. پرچم متبرک آن حضرت و دیدار با خانواده شهید چراغی در بادرود (یکشنبه ۷خردادماه)

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

راه اندازی دفتر انتشارات مهوا در بادرود با همت بخش خصوصی و همراهی و پیگیری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی 🔸طی حضور و بازدید فرماندار شهرستان نطنز از دفتر انتشارات مهوا در بادرود ایشان اظهار داشت: نیاز شهرستان به وجود این دفتر به عنوان بستری برای خدمت به جامعه فرهنگ دوستان و نویسندگان […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان باحضور معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان در فرمانداری نطنز یکشنبه هفتم خردادماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست فرماندار و باحضور معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان ،دادستان و تعدادی. از روسای ادارات شهرستان و همچنین نمایندگان سرپرستی بانک توسعه تعاون استان بمنظور بررسی […]

۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =