فرماندار نطنز: طرح ویژه نظارتی عید نوروز و ماه مبارک رمضان با هدف‌ کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت دار در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت در شهرستان نطنز همچنان ادامه دارد. 

فرماندار نطنز: طرح ویژه نظارتی عید نوروز و ماه مبارک رمضان با هدف‌ کنترل و نظارت بر وضعیت. بازار کالا و خدمات اولویت دار در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت در شهرستان نطنز همچنان ادامه دارد. با هدف‌ کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت دار در مراحل تأمین، توزیع، […]

فرماندار نطنز: طرح ویژه نظارتی عید نوروز و ماه مبارک رمضان با هدف‌ کنترل و نظارت بر وضعیت. بازار کالا و خدمات اولویت دار در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت در شهرستان نطنز همچنان ادامه دارد.

با هدف‌ کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت دار در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت در شهرستان نطنز همچنان ادامه دارد. فرماندار نطنز در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان. گفت؛ از ابتدای اجرای طرح از تاریخ ١٠اسفندماه سال گذشته تا ١۵ فروردین. سالجاری بیش از ۴۵٠ واحد صنفی مورد هدف شامل رستوران، کیف و کفش،پوشاک،مجتمع بین راهی،بازار میوه و مرغ و گوشت. و روستاهای گردش پذیرتوسط اکیپ گشت مشترک بازرسی با حضور نماینده فرمانداری و سایر دستگاههای متولی مورد بازرسی قرار گرفت و برای ۵٣ واحد متخلف پرونده تشکیل شد که طبق بر آورد اولیه مبلغ ١٨٣٣٩٩٠٠٠٠ ریال ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده می باشد.

وی گفت بیشترین تخلفات در حوزه عدم درج قیمت ،گرانفروشی و عدم رعایت موارد بهداشتی بوده که با جدیت با آن برخورد شده است.

ظریفی افزود برای اولین بار در شهرستان نطنز هماهنگی برای برگزاری گشت مشترک بازرسی جهت پایش. مستمر بازار در این سطح صورت گرفته و ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارشناسان و بازرسان امر اظهار داشت حمایت از حقوق مصرف کنندگان. و البته متصدیان واحدهای صنفی از تاکیدات اینجانب به عوامل اجرایی گشت مشترک بازرسی می باشد. که تا حد زیادی در انجام این طرح مد نظر قرار گرفت .

وی در پایان گفت همشهریان عزیز می توانند کلیه تخلفات صنفی را از طریق شماره گیری ١٢۴ و ١٣۵ گزارش دهند و این اطمینان را داشته باشند که در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری روستا محور (فجر خدمت)با حضور فرماندار،امام جمعه بادرود ،بخشدار امامزاده ،معاونین فرماندار و مسول دفتر نماینده مجلس و تعدادی از مسولین شهرستان در حسینیه روستای فمی ┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄ کانال فرمانداری شهرستان نطنز https://eitaa.com/joinchat/1813577957C55a5e58795

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

استقبال فرماندار شهرستان نطنز همراه مردم از کاروان زیر سایه خورشید با حضور مبارک خادمین حرم امام رضا (ع) حامل. پرچم متبرک آن حضرت و دیدار با خانواده شهید چراغی در بادرود (یکشنبه ۷خردادماه)

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

راه اندازی دفتر انتشارات مهوا در بادرود با همت بخش خصوصی و همراهی و پیگیری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی 🔸طی حضور و بازدید فرماندار شهرستان نطنز از دفتر انتشارات مهوا در بادرود ایشان اظهار داشت: نیاز شهرستان به وجود این دفتر به عنوان بستری برای خدمت به جامعه فرهنگ دوستان و نویسندگان […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان باحضور معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان در فرمانداری نطنز یکشنبه هفتم خردادماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست فرماندار و باحضور معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان ،دادستان و تعدادی. از روسای ادارات شهرستان و همچنین نمایندگان سرپرستی بانک توسعه تعاون استان بمنظور بررسی […]

۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =