شورای اداری ۶ساعته در طرقرود با حضور بالغ بر ۲۶ اداره و دستگاه اجرایی شهرستان نطنز

شورای اداری ۶ساعته در طرقرود با حضور بالغ بر ۲۶ اداره و دستگاه اجرایی شهرستان نطنز فرماندار نطنز: اگر بنا باشد ما مسئولین صرفا بر اساس آئین نامه و قانون و بودجه، برنامه ریزی کنیم، یک رایانه بهتر و سریع تر از ما کار خواهد کرد. یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان نطنز با حضور فرماندار، […]

شورای اداری ۶ساعته در طرقرود با حضور بالغ بر ۲۶ اداره و دستگاه اجرایی شهرستان نطنز

فرماندار نطنز: اگر بنا باشد ما مسئولین صرفا بر اساس آئین نامه و قانون و بودجه، برنامه ریزی کنیم، یک رایانه بهتر و سریع تر از ما کار خواهد کرد.

یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان نطنز با حضور فرماندار، دادستان، معاونین. فرماندار،بخشدار مرکزی، اعضا شورای شهر، شهردار طرقرود، مسئولین ادارات شهرستان و تعدادی. از معتمدین محلی در شهر طرقرود عصر چهارشنبه ۶اردیبهشت برگزار گردید.

محمد ظریفی در هشتمین جلسه شورای اداری محله محور تحت عنوان “طرح فجر خدمت” در طرقرود که از ساعت ۴بعدازظهر شروع. و تا ساعت ۱۰ شب ادامه داشت. اظهار نمود: دغدغه تمامی کارگزاران در دولت سیزدهم خدمت به مردم بویژه در مناطق محروم. و کمتر برخوردار شهری و روستایی است، فلذا بایستی سرعت و دقت در اعمال را جدی بگیریم. وی اذعان نمود. اگر بنا باشد ما مسئولین صرفا بر اساس آئین نامه و قانون. و بودجه، برنامه ریزی کنیم، یک رایانه بهتر و سریع تر از ما کار خواهد کرد.

حجه الاسلام محمدی ، دادستان شهرستان نیز طی سخنانی بر لزوم پیگیری دقیق و قاطع امور معیشتی. و خدماتی مردم توسط مسئولین تاکید کرد. و گفت: باید برنامه ریزی بلند مدت و اولویت بندی مسائل را جدی گرفت تا دچار اشتباه محاسباتی برای رفع نیازها نشویم.

در این جلسه درخصوص مسایل و موضوعات مختلف از جمله مخابرات ،بهداشت و درمان،راه و شهرسازی،کشاورزی و لایروبی قنوات. و رودخانه ها و امور مربوط به چاههای کشاورزی،محیط زیست و مسائل زیست محیطی و بازرسی. از معادن،نظارت بر ساخت و سازها،مسایل اموزشی،اب و فاضلاب ،برق و روشنایی معابر و امور ورزش و جوانان و …. بحث و تبادل نظر صورت گرفت و موارد مطرح و تصمیمات لازم . جهت رفع مشکلات و مسائل موجود اخذ گردید.

قابل ذکر است جلسات فجر خدمت که از اواخر سال ۱۴۰۰ رقم خورد با انگیزه خدمت سریع و بی واسطه به مردم در روستاها . و محلات کم برخوردار شهری به صورت ارتباط مستقیم همچنان ادامه دارد. و بالغ بر ۶۰درصد مصوبات با تلاش مسئولین اجرایی گردیده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه شورای اداری روستا محور (فجر خدمت)با حضور فرماندار،امام جمعه بادرود ،بخشدار امامزاده ،معاونین فرماندار و مسول دفتر نماینده مجلس و تعدادی از مسولین شهرستان در حسینیه روستای فمی ┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄ کانال فرمانداری شهرستان نطنز https://eitaa.com/joinchat/1813577957C55a5e58795

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

استقبال فرماندار شهرستان نطنز همراه مردم از کاروان زیر سایه خورشید با حضور مبارک خادمین حرم امام رضا (ع) حامل. پرچم متبرک آن حضرت و دیدار با خانواده شهید چراغی در بادرود (یکشنبه ۷خردادماه)

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

راه اندازی دفتر انتشارات مهوا در بادرود با همت بخش خصوصی و همراهی و پیگیری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی 🔸طی حضور و بازدید فرماندار شهرستان نطنز از دفتر انتشارات مهوا در بادرود ایشان اظهار داشت: نیاز شهرستان به وجود این دفتر به عنوان بستری برای خدمت به جامعه فرهنگ دوستان و نویسندگان […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان باحضور معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان در فرمانداری نطنز یکشنبه هفتم خردادماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست فرماندار و باحضور معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان ،دادستان و تعدادی. از روسای ادارات شهرستان و همچنین نمایندگان سرپرستی بانک توسعه تعاون استان بمنظور بررسی […]

۸ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 9 =