شورای اداری ۶ساعته در طرقرود با حضور بالغ بر ۲۶ اداره و دستگاه اجرایی شهرستان نطنز

شورای اداری ۶ساعته در طرقرود با حضور بالغ بر ۲۶ اداره و دستگاه اجرایی شهرستان نطنز فرماندار نطنز: اگر بنا باشد ما مسئولین صرفا بر اساس آئین نامه و قانون و بودجه، برنامه ریزی کنیم، یک رایانه بهتر و سریع تر از ما کار خواهد کرد. یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان نطنز با حضور فرماندار، […]

شورای اداری ۶ساعته در طرقرود با حضور بالغ بر ۲۶ اداره و دستگاه اجرایی شهرستان نطنز

فرماندار نطنز: اگر بنا باشد ما مسئولین صرفا بر اساس آئین نامه و قانون و بودجه، برنامه ریزی کنیم، یک رایانه بهتر و سریع تر از ما کار خواهد کرد.

یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان نطنز با حضور فرماندار، دادستان، معاونین. فرماندار،بخشدار مرکزی، اعضا شورای شهر، شهردار طرقرود، مسئولین ادارات شهرستان و تعدادی. از معتمدین محلی در شهر طرقرود عصر چهارشنبه ۶اردیبهشت برگزار گردید.

محمد ظریفی در هشتمین جلسه شورای اداری محله محور تحت عنوان “طرح فجر خدمت” در طرقرود که از ساعت ۴بعدازظهر شروع. و تا ساعت ۱۰ شب ادامه داشت. اظهار نمود: دغدغه تمامی کارگزاران در دولت سیزدهم خدمت به مردم بویژه در مناطق محروم. و کمتر برخوردار شهری و روستایی است، فلذا بایستی سرعت و دقت در اعمال را جدی بگیریم. وی اذعان نمود. اگر بنا باشد ما مسئولین صرفا بر اساس آئین نامه و قانون. و بودجه، برنامه ریزی کنیم، یک رایانه بهتر و سریع تر از ما کار خواهد کرد.

حجه الاسلام محمدی ، دادستان شهرستان نیز طی سخنانی بر لزوم پیگیری دقیق و قاطع امور معیشتی. و خدماتی مردم توسط مسئولین تاکید کرد. و گفت: باید برنامه ریزی بلند مدت و اولویت بندی مسائل را جدی گرفت تا دچار اشتباه محاسباتی برای رفع نیازها نشویم.

در این جلسه درخصوص مسایل و موضوعات مختلف از جمله مخابرات ،بهداشت و درمان،راه و شهرسازی،کشاورزی و لایروبی قنوات. و رودخانه ها و امور مربوط به چاههای کشاورزی،محیط زیست و مسائل زیست محیطی و بازرسی. از معادن،نظارت بر ساخت و سازها،مسایل اموزشی،اب و فاضلاب ،برق و روشنایی معابر و امور ورزش و جوانان و …. بحث و تبادل نظر صورت گرفت و موارد مطرح و تصمیمات لازم . جهت رفع مشکلات و مسائل موجود اخذ گردید.

قابل ذکر است جلسات فجر خدمت که از اواخر سال ۱۴۰۰ رقم خورد با انگیزه خدمت سریع و بی واسطه به مردم در روستاها . و محلات کم برخوردار شهری به صورت ارتباط مستقیم همچنان ادامه دارد. و بالغ بر ۶۰درصد مصوبات با تلاش مسئولین اجرایی گردیده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

دیدار مسئولین شهرستان نطنز با پرستاران در بیمارستان خاتم الانبیا نطنز و فاطمیه بادرود به مناسبت روز پرستار به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، شب گذشته فرماندار به اتفاق رئیس دادگستری و دادستان و معاون فرماندار، در بیمارستان خاتم الانبیا نطنز حضور یافتند. و امروز صبح نیز فرماندار به اتفاق […]

۱ آذر ۱۴۰۲

مراسم تجمع و راهپیمایی حمایت جهانی از کودکان مظلوم فلسطین امروز شنبه ۲۷ آبان‌ماه ساعت ۱۰ صبح

۱ آذر ۱۴۰۲

به مناسبت حمایت از کودکان مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم منحوس صهیونیستی مراسم راهپیمایی برگزار می گردد. به اطلاع مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان نطنز میرساند ((به مناسبت حمایت از کودکان مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم منحوس صهیونیستی مراسم راهپیمایی برگزار می گردد.)) زمان: شنبه۲۷ آبان ساعت ۱۰ صبح مکان: […]

۱ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مناسبت های شهرستان نطنز در محل فرمانداری جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مناسبت های شهرستان نطنز با دو دستور کار جلسه (گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین”۲۹ آبان ماه تا ۵آذرماه” و گرامیداشت نهم آذر ماه روزحماسه و ایثار شهرستان )امروز. بیست و چهارم ابان ماه به ریاست هنرمندی معاون سیاسی امنیتی و […]

۱ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =