فرمانداری نطنز
خانه
1396/06/19 جلسه انتخاب هیت رئیسه شورای شهرستان نطنز
جلسه انتخاب هیت رئیسه شورای شهرستان نطنز

در این جلسه یوسف حسنی اظهار کرد: پس از برگزاری انتخابات شوراها طبق قانون از اول شهریور اعضای شورای پنجم با یاد کردن سوگند و برگزاری مراسم تحلیف رسماً فعالیت خود را آغاز کردند.

وی افزود: با توجه به وجود 4 شهر و 2 بخش در شهرستان طبق قانون باید شورای شهرستان هم تشکیل شود و بر این اساس از 4 شهر نطنز، بادرود، خالدآباد و طرق رود 4 نفر به شورای شهرستان از طرف شوراهای شهر معرفی شدند.


فرماندار نطنز از تشکیل شورای بخش در بخش مرکزی نطنز و بخش امامزاده خبر داد و بیان کرد: بر اساس انتخابات هیأت رئیسه در بین اعضای شوراهای روستاها اعضا انتخاب و از هر شورای بخش یک نفر به شورای شهرستان معرفی شد.


وی اضافه کرد: بر این اساس اعضا برای انتخاب 5 نفر اعضای شورای شهرستان تشکیل جلسه داد و بر اساس رأی‌گیری علیرضا روغنی عراقی به عنوان رئیس، سید عباس حسینی نایب رئیس، حسین میرزاییان رابط شورای شهرستان نطنز در شورای استان، اسماعیل سلوکی سخنگو و محمد یوسفی به عنوان منشی انتخاب شدند.


حسنی خاطر نشان کرد: بر اساس ماده 78 وظایف و اختیارات شورای شهرستان ارائه پیشنهادات لازم در زمینه توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی شهرستان به دستگاه‌های اجرائی ذیربط و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان و شورای استان و نظارت بر حسن اجرای تصمیمات شورای شهرستان است.


وی اضافه کرد: تصویب، اصلاح، تتمیم و تفریغ بودجه دبیرخانه شورای شهرستان و شوراهای شهر در شهرستان به استثنای شورای شهر مرکز استان، هماهنگی و رسیدگی به مسائل و حل وفصل مشکلات فی‌مابین شوراهای شهر و بخش، در مواردی که قابل پیگیری قضائی نیست و نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های شوراهای بخش و شهر را از دیگر وظایف شورای شهرستان برشمرد.

 
تعداد بازدید: 40
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal