گام پنجم اجرای طرح فجر خدمت در روستای نیه از توابع بخش مرکزی شهرستان نطنز برداشته شد.

گام پنجم اجرای طرح فجر خدمت در روستای نیه از توابع بخش مرکزی شهرستان نطنز برداشته شد. این نشست پنجمین شورای اداری روستا محور در شهرستان بود که تحت عنوان “فجر خدمت” که با حضور فرماندار، نماینده، بخشداران، مدیران ادارات، شورای روستا، دهیار و اهالی روستا برگزار شد. 🔹محمد ظریفی در این نشست گفت: این […]

گام پنجم اجرای طرح فجر خدمت در روستای نیه از توابع بخش مرکزی شهرستان نطنز برداشته شد.
این نشست پنجمین شورای اداری روستا محور در شهرستان بود که تحت عنوان “فجر خدمت” که با حضور فرماندار، نماینده، بخشداران، مدیران ادارات، شورای روستا، دهیار و اهالی روستا برگزار شد.
🔹محمد ظریفی در این نشست گفت: این نشست ها بعد از پیگیری ها و احصاء مشکلات هر روستا برقرار میشود و هدف اصلی آن حضور میدانی مسئولین در روستا و لمس کردن معضلات اهالی روستاست تا بتوانند در اسرع وقت در جهت حل مشکلات گام بردارند.
🔹فرماندار نطنز در این نشست تاکید کرد که از هر حیث از تشریفاتی کردن اینگونه جلسات دوری کرده ایم و نشانه اش شیوه پیگیری کردن مصوبات توسط دهیار و گزارش منظم به فرمانداری است.
🔹از جمله نتایج این جلسه شورای اداری روستا محور، ۲۱ مصوبه
در زمینه راه، آب شرب و بهداشت، آب کشاورزی، بهداشت و درمان، تسهیلات، اشتغال، ورزش، مسکن، مسکن محرومین و…. را میتوان عنوان نمود.
🔹️عطرافشانی و ادای احترام به قبور مطهر شهدای روستا و دیدار با مادر یکی از شهدای روستا از برنانه دیگر فرماندار و مسئولین در روستای نیه بود.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان نطنز

برچسب ها :
مطالب مشابه

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفا منطقه بادرود برگزار شد امروز دوشنبه ۱۶ بهمن مدیر جدید امور آبفا منطقه بادرود طی مراسمی در محل فرمانداری شهرستان معرفی شد. مراسم تقدیر و تجلیل از تلاش و خدمات افشین بارونی و معارفه علیرضا کیوان به عنوان مدیر جدید امور آبفا منطقه بادرود در محل فرمانداری شهرستان […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

فوری فرماندار شهرستان نطنز: صلاحیت ۴ داوطلب دیگر در حوزه انتخابیه شهرستان نطنز و بخش قمصر به تأیید شورای نگهبان رسید. محمد ظریفی، رئیس هیات اجرایی انتخابات افزود: با تایید شدن افراد جدید، تعداد داوطلبین در حوزه انتخابات مجلس به ۲۷ نفر رسید.

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

دیدار دکتر کیان دهراب پور مدیر کل سازمان انتقال خون استان اصفهان با فرماندار شهرستان نطنز در دیدار مدیر کل سازمان انتقال خون استان با فرماندار که صبح امروز یکشنبه ۱۵ بهمن در محل دفتر فرماندار انجام گرفت مسائل مربوط به انتقال خون در سطح شهرستان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و تصمیمات خوبی […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

پنجمین پروژه عمرانی افتتاح شده در شهرستان نطنز ،اجرای روکش آسفالت روستای ورگوران می باشد در سومین روز از دهه فجر پروژه روکش آسفالت روستای ورگوران با حضور امام جمعه نطنز، فرماندار،معاونین وی،بخشدار مرکزی ،دهیار و اعضای شورای روستا و تعدادی از اهالی افتتاح گردید. قابل ذکر است پروژه مذکور با اعتبار حدود ۱۵ میلیارد […]

۱۸ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =